WARSZTATY TAŃCA – CHA CHA CHA w ART STUDIO z KAROLINĄ BUCZEK

 

WARSZTATY TAŃCA – CHA CHA CHA  w ART  STUDIO z KAROLINĄ BUCZEK – wielokrotną finalistką mistrzostw Polski w tańcach latynoskich!

13.10.2018 – sobota:

Godz. 15.00 – 16.00 –CHA CHA CHA DLA DZIECI (dzieci od 7 lat)

Godz. 16.00 – 17.00 – CHA CHA CHA  (dorośli)

Cena 20 zł

KAROLINA BUCZEK – posiada klasę S w tańcach latynoamerykańskich, jest 4 – krotną mistrzynią Polski Południowej i brązową medalistką Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi i dorosłymi, na co dzień mieszka i studiuje psychologię w Krakowie.

Cha cha cha – czyli taniec kubański, została stworzona przez Brytyjczyka. Jakkolwiek to dziwnie brzmi. Gdy angielski nauczyciel tańca Pierre Lavelle odwiedził Kubę, zauważył, że kubańska rumba na więcej kroków niż tańczona w Europie. Kiedy wrócił do Wielkiej Brytanii, stworzył z “dodatkowych” kroków kubańskiej rumby oddzielny taniec. Melodia cha chy to połączenie ludowych rytmów kubańskich i jazzu. Cha cha cha składa się z około 20 podstawowych figur i opartych na nich wariacjach. Taniec ten wymaga silnej pracy nóg i bioder. Ruchy muszą być energiczne, wręcz zadziorne, ale nogi podczas tańca nie powinny wychodzić poza obrys ciała. Istotnym elementem technicznym są wyprostowane nogi w większości pozycji.

Na warsztatach poznamy podstawowe ruchy i kroki charakterystyczne dla cha cha cha.  Tańczymy solo;-) ZAPRASZAMY NA GODZINĘ ŚWIETNEJ ZABAWY I TAŃCA!

Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne do dnia 10.10.2018 – tel. 692 131 496

Studio Baletowe ART STUDIO
Sanok, ul. Kościuszki 58

tel. 692 131 496
www.facebook.com/artstudiosanok